La beauté à la Française

La beauté à la Française

Marzę to tym, aby polskie kobiety pokochały siebie i stworzyły przestrzeń do wyznaczania kanonów, którego nurtem będą one same. Naturalnie piękne. I naturalnie niedoskonałe. Dlatego hasło: La beauté à la Française. "La beauté à la Française" to moja oda do wolności.

Termin zainspirowany Paryżanką, której sekretem jest "oszczędność środków". Któż nie patrzy na Francuzki z podziwiem dla ich bezpretensjonalnej urody, sposobu noszenia się, ekspresji i czarującej arogancji? :)

Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, Jane Birkin, Sophie Marceau, Juliette Binoche, Isabelle Adjani, Charlotte Gainsbourg to synonimy swobody, piękna, gustownej nonszalancji, niedoskonałości, akceptacji i odwagi.

"La beauté à la Française" fortyfikuje prawdziwe źródło Twojego piękna - osobowość "personnalité", charyzmę, spontaniczność, konsekwencję, czyt. nie trendy decydują o mnie ani powszechne kanony. Ja jestem kanonem i ja wyznaczam kierunek. Jestem sobą.

"Nagość" jest siłą. Nagość, czyli porzucenie wszystkiego, co "syntetyczne". La beauté à la Française nie akceptuje kamuflażu. Chętnie odziera się z niedoskonałości, na punkcie których ma pozytywną obsesję. Robi to w poczuciu wolności i akceptacji.

Natalia Penar

Stylistka & Art Director, Brand Communication Designer. Wykładowca Fashion School w Poznaniu. ...

La beauté à la Française
fot. Tomek Tomkowiak