Zofia Kulewicz

Zofia Kulewicz

ZOPHIA Osobista Stylistka

U mnie wszystko zaczyna się od pasji. Najpierw przez kilkanaście lat spełniałam się na scenie tanecznej. Podróżując po turniejach w rozmaitych zakątkach świata, uwielbiałam czerpać inspiracje modowe z różnych kultur i regionów. Po ukończeniu studiów ekonomicznych, podjęłam pracę w korporacji, gdzie wkrótce stałam się Managerem zespołu sprzedażowego. I choć praca początkowo dawała mi satysfakcję to po czasie uznałam, że nie jest to moja właściwa droga

Wtedy pojawiła się kolejna pasja - pasja do ubioru i mody. Rozwijała się powoli, aż w końcu po kilku latach na etacie podjęłam jedną z najlepszych decyzji w moim życiu –  porzuciłam pracę w korporacji po to, by robić w życiu to, co naprawdę kocham i co daje mi ogromną satysfakcję. Zostałam Osobistą Stylistką.

W pracy zawodowej jako Stylistka dokonałam już kilkuset metamorfoz wizerunkowych swoich klientów. Pracuję zarówno z klientem biznesowym, który wymaga profesjonalnego wizerunku, jak i z kobietami, które wracają po urlopie macierzyńskim do pracy i chcą po prostu atrakcyjnie i stylowo wyglądać. Regularnie prowadzę jeden z najbardziej popularnych kanałów o ubiorze, zakupach i wizerunku na portalu YouTube - ZOPHIA Stylistka. Moje filmy z poradami zostały obejrzane blisko 19 mln razy, a sam kanał zrzesza już ponad 170 tys. subskrybentów, których liczba cały czas rośnie. Jako ekspert od wizerunku występowałam w programach: „Dzień Dobry TVN”, „TVN Style” oraz „Pytanie Na Śniadanie”. Stworzyłam również kursy online – Kobieta z Klasą oraz Stylowa w Pracy – z myślą o osobach, którym zależy na budowaniu własnego stylu, ale nie zawsze mają czas oraz fundusze na spotkanie z osobistą stylistką.

Od 2019 roku kursy ukończyło już ponad 500 kobiet mieszkających na całym świecie. Prowadzę również szkolenia dla przyszłych osobistych stylistek oraz szkolenia z wizerunku w biznesie dla pracowników dużych firm.  

W roku 2019 stworzyłam stale rozwijającą się markę odzieżową ANSIN, która tworzy wysokiej jakości basicowe ubrania, idealnie pasujące jako fundament każdej szafy. 

 

Zofia Kulewicz